DEĞİŞİM

Ürün değişimini aldığınız ürünün iade ederek ve web sitemizden bir başka ürünü alarak yapabilirsiniz.
Geri gelen ürünün zarar görmemiş ve kullanılmamış olması, orijinal ambalajının, karton etiketinin ve aksesuarlarını üzerinde bulunması gereklidir.
Sizden ricamız;
Sınırlı sayıda, seri numaralı butik bir üretim yaptığımız için aldığınız ürünü değiştirmek veya iade etmek isterseniz lütfen bekletmeden bize geri göndermeniz ve haber vermeniz.

İADE

Ürününüzü sadece almaktan vazgeçtiğiniz için iade edebilirsiniz.
Bu durumda geri gelen ürünün zarar görmemiş ve kullanılmamış olması, orijinal ambalajının, karton etiketinin ve aksesuarlarını üzerinde bulunması gereklidir.
Ürününüzün bize ulaşmasına takiben, kalite kontrol bölümümüz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar.
İade talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine geri gönderilir.