Hizmetler

Keçe Üretimi

blank
El emeğinin her türlüsüne saygı duyuyoruz. Keçe de bunlardan biri.
Tasarladığımız ipek kumaşları keçe ile buluşturarak el emeği tasarımlarımıza farklı perspektifler ekledik.

Süper fine% 100 yün elyafı, iplik iplik elle kumaşlara dizerek keçeleştiriyor farklı bakış açılarıyla yeni kumaşlar elde ediyoruz.

blank
Trim
Keçe desen etek kenarına, yakaya, ön ortaya  bordürler  olarak  dizilebilir veya  keçe kumaştan ekoseler tasarlanabilir.  Desenlerin sadece bazı alanlarını %100 yün ile keçeleştirilerek   özgün ve el yapımı kumaşlar üretilebilir. Tasarım fikrinizi  paylaşın birlikte hayata geçirelim.
blank
blank
blank
Aksesuar
Kumaşın önce bir yüzüne sonra diğer yüzüne %100 yün süper fine iplikleri kenar olarak dizip keçe ve kumaşın birbirine işleyerek bordür oluşturduğu aksesuarlar yapıyoruz.
blank
blank
Keçe Kumaş

 Tüm yüzeye keçe  yapıldığında  kumaş yünle birbirine nüfuz ettiği için  %45 civarında çekiyor. Kumaş tasarımımızı bu oranda büyüterek baskıya alıyoruz. Kumaşın üzerine iplik iplik dizdiğimiz yün ile baskılı kumaşımızı  keçeleşme işlemine tabi tutuyoruz.  Sonunda kendi desen tasarımımızla hazırlanan keçe kumaşımızı elde ediyoruz.

Keçe kumaşlar etek, palto , ceket  gibi kalın kumaş  kullanımı olan tasarımlar için uygundur. Pano olarak üretildiği için fire oranı yüksek olmayacak modeller seçilmelidir.

blank